ahram
22 دی 1401 - 13:52

مأموریت دهه هشتادی‌ها کابوسی برای صهونیست‌ها و آمریکا است

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مأموریت دهه هشتادی‌ها کابوسی برای صهونیست‌ها، آمریکا و همه مستکبران و زورگویان عالم است.

به گزارش خبرگزاری مهر، کنگره ملی «مصطفای شهید» ویژه بزرگداشت یازدهمین سالگرد دانشمند هسته‌ای، شهید مصطفی احمدی روشن، شامگاه گذشته (چهارشنبه) در امامزاده علی‌اکبر چیذر تهران با حضور «حسین آبنیکی» همکار شهید و سردار سرتیپ بسیجی «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ کننده کل سپاه برگزار شد.

مصطفای ما را به جرم ساخت سلاح هسته‌ای به شهادت رساندند

سردار نقدی در این نشست اظهار داشت: مصطفی ما را که جوانی دانشمند، خوش‌رو و بشاش بود، به جرم ساخت سلاح هسته‌ای به شهادت رساندند؛ در صورتی که این‌ها می‌خواهند کشورها روی پای خودشان نایستند. رهبر معظم انقلاب اسلامی حرمت بمب هسته‌ای را بارها بیان کردند. بر فرض هم بسازیم بر سر چه کسی می‌خواهیم بزنیم؟ علت اینکه می‌بینیم دشمن وحشت‌زده است و این‌طور دستپاچه عمل می‌کند، این است که سابقه نسل‌های متوالی ما را دیده‌اند و امروز می‌گویند اگر این نسل بخواهد راه بقیه را ادامه دهد چه اتفاقی قرار است بیفتد؛ به جز آزادی فلسطین؟ شهید سلیمانی ما را تا مرزهای فلسطین رساند. امروز مدافعان حرم پشت مرزهای فلسطین دست بسته‌اند.

سفر به بیت‌المقدس

وی عنوان کرد: مأموریت دهه هشتادی‌ها کابوسی برای صهونیست‌ها، آمریکا و همه مستکبران و زورگویان عالم است. به زودی خواهید دید بر دیوارهای شهر که پوستر و اطلاعیه کاروان کربلا و نجف و … می‌زنند، اطلاعیه بیت‌المقدس را می‌زنند و خیلی زود خواهید دید، اما این باید به دست کسانی محقق شود که در تربیت شما هستند. دشمن می‌خواهد این اتفاق نیفتد. می‌دانند اگر این نسل با همان تفکر ادامه دهد، چه اتفاقی در انتظار او است، بنابراین دستپاچه است.

شایعه قتل یک دختر جوان

وی با اشاره به ماجرای فوت مهسا امینی گفت: فیلم گرفته شده، همه دیدند و سند وجود دارد که ضرب و شتم و قتلی در کار نیست، اما آن‌ها می‌گویند قتل است. آن همه خانم شاهد بودند، یکی نیست بیاید و بگوید ضرب و شتم شده است. پدر این خانم را در بیمارستان آوردند. دادستان گفت بررسی کنید جایی از ضرب و شتم اثری می‌بینید؟

پدر گفت: نه. این دختر را برای تذکر به ارشاد بردند و برخورد خشنی هم با او نکردند.

نقدی افزود: بالاخره کسی که بر اثر ضربه فوت می‌کند، حداقل اگر زخم نباشد، کبودی باید باشد. پزشکی قانونی همه آزمایش‌ها را انجام داد و همه گواهی دادند قتلی در کار نبوده است. مغازه دارانی که همسایه این خانم بودند آمدند و گواهی دادند که ما بارها دیدیم در بازارچه ما غش کرده است. همه این‌ها سند است. غربی‌هایی که آن همه سازمان‌ها و ابزارهای جاسوسی و ابزار شنود دارند، آیا یک برگ سند دارند که این خانم به قتل رسیده است؟

زندان ابوغریب و گوآنتانامو را فراموش کردند حالا از خشونت در ایران صحبت می‌کنند!

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: این‌هایی که اینقدر عیار انسان دوستی بالایی دارند که به‌خاطر فوت یک خانم این‌طور به حرکت درآمدند و این‌طور در جهان اعلام عزای رسمی جهانی کردند و اسم خیابان‌های اروپا را عوض کردند و گفتند بروید و با ایران بجنگید، آمریکایی که میلیون‌ها نفر را کشته و معلول کرده است و سه تا پنج میلیون نفر را در ویتنام به روایت‌های مختلف کشته است، ندیده‌اند؟ آمریکا آنقدر روح لطیفی دارد که این خانم را دیده فوت کرده است هر روز می‌گوید ایران آدم کشت. زندان ابوغریب و گوآنتانامو را فراموش کردند حالا از خشونت در ایران صحبت می‌کنند!

سردار نقدی بیان داشت: انگلیسی که هیچ جای دنیا نیست که خون بی‌گناه نریخته باشد، چندین گور دسته جمعی در کانادا از کودکان پیدا کردند و خود اعلام کردند که این کودکان به این علت کشته شدند که حاضر نشدند تحت تفکر کلیسای انگلیس درآیند. این‌ها حامی حقوق بشر و انسان‌دوست شدند! تمام تلویزیون‌ها را اتاق جنگ علیه ایران کرده‌اند؛ آمریکا صدها هزار نفر را در افغانستان و عراق کشت و بیمارستان را بمباران کرد و شکنجه‌گاه‌ها راه انداخت، اما هیچ‌کس نگفت آمریکا حقوق بشر را زیر سوال برد و هیچکس آمریکا را تحریم نکرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 972709